Bets10 Bayilik - Bayi

Bets10 Bayilik – Bayi

Posted by

Bets10 ve markalarını siteleriniz de tanıtarak önemli bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bets10 bayilik sistemi ile tanışmanız dır. Bets10 bayi Siteleri ingilizce fakat anlaşılması oldukça basittir.

Commission Lounge den başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru detaylarınız incelenir, başvuru yaparken belirttiğiniz siteniz incelendikten sonra onay verilir. Bu süreçten sonra mail ile bilgilendirilirsiniz.

Bets10 Bayilik Sistemine giriş yaptıktan sonra sitenin sol tarafından “Campaigns allow you to track (and report on) your traffic sources separately. Manage campaigns” bölümünden gelirlerinizi analiz edebileceğiniz kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Daha sonra “Marketing” bölümünden sitenize en uygun olan görsel ve bannerlerin kodlarını seçtiğiniz kampanyalarınıza göre alabilir ve kolayca sitelerinizin bileşenlerine ekleyebilirsiniz.

Kodlar otomatik olarak seçtiğiniz reklamı göstermeye başlayacaktır. Bu bannerlerinize tıklayarak gelen ziyaretçiler yaptıkları ödemeler üzerinden gelir elde edersiniz.

Gelir komisyon oranları:

commissionlounge komisyon oranlari
commissionlounge komisyon oranlari

Aylık eksi (-) kazançlarınız bir sonraki aya devretmez. Bu şekilde yeni ay için gelirlerinizi yeniden yükseltmek daha basittir.

Commission Lounge ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz. Size en doğru bilgileri en hızlı şekilde verebilmek için gayret içinde olacağız.

Şimdi Bets10 bayisi olmak için buraya tıklayın ve diğer bilgilendirmeleri okuyun. Yada buraya tıklayarak direk bayilik arayüzüne geçin.